MENU
Logo Made in Germany WATEX 2017

Invent Umwelt- und Verfahrenstechnik AG

شماره غرفه: Hall 38 - 555

www.invent-uv.de
info@invent-uv.de

درباره ما

شرکت مهندسی (تکنولوژی) محیط زیست و فرآیندی اینونت در زمینه توسعه ، تولید و پیاده سازی اجزاء سیستم ها و فرآیندهای نوآورانه در حوزه تصفیه آب و فاضلاب در سطح جهانی فعالیت دارد.

این شرکت در اواسط دهه هشتاد میلادی در غالب تیمی متشکل از کارشناسان مکانیک سیالات با بهره گیری از پروژه تحقیقاتی در دانشکده مکانیک و سیالات دانشگاه الکساندر واقع در ارلانگن – نورنبرگ آلمان تاسیس و شروع بکار کرده است شرکت اینونت فعالیت خود را در حوزه محیط زیست در سال 1990 با راه اندازی تکنولوژی مخلوط کننده هیپربولید به منظور به کارگیری در صنعت تصفیه آب و فاضلاب آغاز کرد . ساختار کنونی شرکت مهندسی زیست و فرآیندهای اینونت حاصل تصاحب مدیریت در سال 1995 است.

در سال 2003 این شرکت به یک شرکت هلدینگ سهامی تبدیل شد و از سال 2004 این شرکت با ایجاد شعبه در نیوجرسی ایالت متحده آمریکا آغاز به فعالیت نمود.

علاوه بر آن ، گروه اینونت با برخورداری از شرکت تابعه خود در استرالیا و امارات متحده عربی و ایتالیا و همچنین اعطای نمایندگی بازرگانی ، شرکتهای شریک تحت لیسانس و عاملین فروش در اغلب بازارهای مهم جهانی نقش به سزایی ایفاد می نماید.محصولات و خدمات

شرکت اینونت شهرت خود را اوایل دهه نود با توسعه و راه اندازی تکنولوژی صرفه جویی انرژی مخلوط کننده هیپربولید برای تصفیه آب و فاضلاب به دست آورد فن آوری مخلوط کننده و سیستم هوادهی هایپرکلاسیک اینونت به صورت همزمان با موفقیت زیادی در سطح جهانی برخوردار شد و هم اکنون در بسیاری از بازارها به عنوان استاندارد مخلوط کننده های عمودی به شمار می رود.

امروزه این شرکت طیف گسترده ای از مخلوط کننده ها را به منظور به کارگیری در تمامی موارد مورد نیاز در صنعت تصفیه آب و فاضلاب ارائه می دهد. شرکت اینونت در حوزه فن آوری هوادهی ، مجموعه ای از سیستم های فرآیندی هوادهی را به منظور تصفیه بیولوژیکی فاضلاب به بازار معرفی کرده است .

این سیستم ها نسبت به سیستم های پیشین در حوزه های کاربردی ، طراحی و مواد متمایز به کار رفته در ساخت آنها ، متفاوت می باشند . یک سیستم اینونت متشکل از اجزاء فنی می باشد که با سلیقه و دقت خاصی انتخاب و طراحی شده که امکان نصب ایمن و همچنین از کارایی بالایی برخوردار می باشد .

شرکت اینونت همواره در پیاده سازی سیستم هایش به طراحی فرآیندی ، اصول مهندسی ، مدیریت پروژه ، تحویل ، نصب و اعزام پرسنل مربوطه به محل و آموزش پرسنل عملیاتی توجه ویژه ای دارد.

-مخلوط کن هایپرکلاسیک نسل هفتم  EVO

-مخلوط کن هایپرکلاسیک نسل هفتم EVO

مخلوط کن هیپرکلاسیک اینونت ، از انواع عمودی مخلوط کننده با بدنه هیپربولوئیدی است که در کف مخازن و قسمت محرک آن بالای سطح آب در محیط خشک قرار می گیرد بر خلاف سایر محصولات این شرکت ، این محصول صرفاً به منظور به کارگیری در حوزه تصفیه آب و فاضلاب توسعه و طراحی شده است . جدیدترین مدل این محصول تحت عنوان مخلوط کننده هیپرکلاسیک نسل هفتم ، نسخه بازبینی شده و تکمیلی مخلوط کننده هیپربولوئیدی کلاسیک است که به بازار عرضه شده است .

سیستم مخلوط کننده و هوادهی هایپرکلاسیک

سیستم مخلوط کننده و هوادهی هایپرکلاسیک

این محصول یک سیستم هوادهی مکانیکی بهینه مکانیک سیالات است که دارای بدنه ای هیپربولوئیدی (شکل)
می باشد که در نزدیکی کف مخازن و محرک آن در سطح مخزن و در حالت خشک نصب شده است . این محصول بر خلاف سایر محصولات صرفاً به منظور انتقال اکسیژن طراحی نشده است بلکه با هدف انجام اختلاط و به ویژه به منظور کاربرد دوگانه توسعه داده شده است .

سیستم هوادهی فرآیندی IDISC

سیستم هوادهی فرآیندی IDISC

تجربه سی ساله در حوزه هوادهی ، شرکت اینونت را بر آن داشت که به طراحی و توسعه
IDISC-Membrane Diffuser نیز روی آورد که ایده نوآورانه این دیفیوزر تلفیق طراحی پیچیده و پیشرفته آن با ساختار مستحکم این محصول می باشد که امکان بهره برداری از آن در حجم وسیعی از انتقال هوا ضمن دستیابی به SOTE بالایی را فراهم می آورد . این سیستم (ویژگی) امکان صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه عملیاتی تصفیه خانه ها در سراسر جهان را به وجود می آورد .

اخبار و نوآوری ها

اخبار و ابداعات 

شبیه سازیهای سیالات با وضوح بالا ، واقع بینانه و لحظه ای امکانات وسیعی را هم در توسعه محصولات و هم در طراحی سیستم ها در صنعت آب و فرآیند را فراهم می کند . خوشبختانه امروزه امکان محاسبه دقیق تر تمامی پارامترهای فرآیند مربوطه حتی قبل از اتمام مرحله طراحی وجود دارد . بخش تفکر سیال دینامیکس ، بخش خدمات مشاوره ای شرکت مهندسی محیط زیست و فرایندهای اینونت است که در زمینه فن آوری های پیشرفته متعددی نظیر دینامیک سیالات و هوش مصنوعی از تیم بزرگی از متخصصین بسیاری از حوزه های مهندسی آب و فرآیندها بهره می گیرد . این بخش از شرکت خدمات پشتیبانی در طراحی ، بهینه سازی و به روز رسانی مدرنیزه کردن ساختارها هیدرولیک و اجزای صنعت آب و فرآیندها را ارائه می دهد . سابقه 25 ساله ارائه محصولات نوآورانه و امکان تحلیل عمقی و ارائه محصولات و سیستم های منحصر به فرد را فراهم کرده اند . بدین واسطه این شرکت دارای تخصصی فنی و عملیاتی جامعی می باشد که از آمادگی جهت مواجهه با چالش های جدید به منظور تامین نیازهای مشتریان و ملاحظات زیست محیطی برخوردار است.

تماس ها

نشانی
Invent Umwelt- und Verfahrenstechnik AG
Am Pestalozziring 21
91058 Erlangen
Germany

تلفن: +49 9131 6909890
فکس: +49 9131 6909899

Dr.rer.nat. Peter Huber
Senior Sales Manager
تلفن: +49 163 6909832
phuber@invenvt-uv.de


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
این سازمان دهنده شخصی شما برای مدیریت ارتباطات شما با عرضه کنندگان آلمانی است.